نور افشار - بزگترین بانک اطلاعات پزشکان، دندانپزشکان، بیمارستان ها و آزمایشگاه های کشور
Payment24افزایش لایک و فالوور

بیمارستان نور افشار

آدرس : 7627 - تهران - تهران میدان نیاوران خیابان پورابتهاج خیابان شهید خداوردی انتهای خیابان شهید صادقین شماره تلفن : 19 الی 22824011 وب سایت : http://www.noor-afshar.ir توضیحات تکمیلی :

بیمارستان نورافشار به عنوان اولین بیمارستان فوق تخصصی بازتوانی و پزشکی ورزشی منطقه با به کارگیری متخصصین برجسته پزشکی ورزشی کشور و تجهیزات مدرن و به‌روز بازتوانی و پزشکی ورزشی، فرصتی طلایی برای باشگاه‌ها و تیم‌های ورزشی حرفه‌ای به وجود آورده است.

این بیمارستان آمادگی دارد با عقد قرارداد با فدراسیون‌ها و باشگاه‌های ورزشی علاوه بر پیگیری تمام مراحل درمان و بازتوانی ورزشکاران آسیب دیده در محیطی حرفه‌ای و مدرن، وضعیت جسمانی پیش از فصل، وضعیت تغذیه‌ای و روانشناختی ورزشکاران را نیز ارزیابی کند.

خدمات پیشرفته دپارتمان پزشکی ورزشی منحصر به ورزشکاران حرفه‌ای نیست و سایر ورزشکاران نیمه‌حرفه‌ای یا غیرحرفه‌ای نیز می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. این خدمات به ورزشکاران آسیب دیده کمک می‌کند تا هر چه زودتر به فعالیت ورزشی خود بازگردند. بعلاوه ورزشکارانی که قصد دارند با روش‌های علمی کارایی خود را افزایش دهند نیز می‌توانند از خدمات روان‌شناسی ورزشی، تغذیه ورزشی و دستگاه‌های بدنسازی پیشرفته این دپارتمان بهره ببرند.

با توجه به «سلامت محور» بودن رشته پزشکی ورزشی، خدمات دپارتمان پزشکی ورزشی به ورزشکاران منحصر نبوده و شامل عموم مردم می‌شود. افراد دچار بیماری‌های مزمن مانند دیابت و فشار خون و ورزشکاران تفریحی می‌توانند از خدمات درمانگاهی، ورزش درمانی، تغذیه، بازتوانی ورزشی و ... استفاده نمایند.خدمات قابل ارایه توسط این دپارتمان عبارتند از:

ارزیابی پیش از فصل ورزشکاران
درمانگاه پزشکی ورزشی
درمانگاه قلب ورزشکاران
بازتوانی ورزشی
تجویز نسخه ورزشی
ورزش درمانی بیماران (قلب و فشار خون، دیابت، چاقی و ...)
واحد سنجش و فیزیولوژی ورزشی
روانشناسی ورزشی و بازتوانی
تغذیه ورزشی و مشاوره دوپینگ
دندانپزشکی ورزشی
در صورتی که این صفحه مربوط به شما می باشد و اطلاعات موجود در آن ناقص و یا اشتباه است لطفا اطلاعات صحیح خود را از طریق فرم تکمیل اطلاعاتی برای ما ارسال کنید تا بررسی و تصحیح گردد . همچنین در صورتی که علاقه دارید امکانات بیشتری در اختیار شما قرار گیرد به بخش مراکز ویژه مراجعه کنید .

اطلاعات تکمیلی

تعداد مشاهده : 7627 بار تعداد تشکر : 6 بار

مراکز ویژه

دکتر ثابت پورتبلیغ شماره 1