دکتر کیافر نیل آوری - بزگترین بانک اطلاعات پزشکان، دندانپزشکان، بیمارستان ها و آزمایشگاه های کشور
افزایش لایک و فالوورتبلیغ شماره 1

دکتر   کیافر نیل آوریطلایی

کیافر نیل آوری متخصص مغز و اعصاب , مغز و اعصاب محل فعالیت : تهران - تهران
در صورتی که این صفحه مربوط به شما می باشد و اطلاعات موجود در آن ناقص و یا اشتباه است لطفا اطلاعات صحیح خود را از طریق فرم تکمیل اطلاعاتی برای ما ارسال کنید تا بررسی و تصحیح گردد . همچنین در صورتی که علاقه دارید امکانات بیشتری در اختیار شما قرار گیرد به بخش پزشکان ویژه مراجعه کنید .

برنامه کاری در مطب شخصی

  شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهار شنبه پنج شنبه جمعه
صبح - - - - - - -
عصر 16-20 16-20 16-20 16-20 16-20 16-20 -
آدرس : تهران - تهران - خیابان شریعتی - روبه روی خیابان دولت - خیابان امام زاده - پلاک 10 - طبقه 4تلفن : 26603761توضیحات : فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران. انجام نوار مغز، نوار عصب و عضله در مطب

سوال خود را از پزشک بپرسید ...

در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ، محمود شیرپور بناب پرسیده :با سلام و خسته نباشید. حدود یک سال است که بنده دچار گزگز و مورمور و سوزش دست و پا شده ام و در این مدت انواع آزمایشات MRI کمر گردن و سر انجام شده و مشکلی نبوده و در آخرین پیشنهاد پزشک معالجم درخواست آزمایش آب نخاع کرده است. در این مورد نظر جنابعالی را خواستم جویا شوم.با تشکر 41 ساله داروهای مصرفی Gabapentin300 Calcicare آهن +اسید فولیک کلونازپام Sopexol0.7پاسخ داده شده :سلام .نوار عصب عضله( EMG.NCV)هم مجددا انجام بدهید.تا مشخص شود نوروپاتی میباشد یا خیر؟
در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ، افاق عباسی پرسیده :با سلام با مراجعه به بزشک و انجام mri متوجه شدم یک کیست به ابعاد 3 در 4 سانت در سرم وجود دارد مدام دچار سر درد و سر گیجه هستم ایا نیاز فوری به جراحی و تخلیه کیست میباشد و ایا عمل سختی در بیش دارم . پاسخ داده شده :سلام.بسته به نوع کیست و محل ان دارد.خیلی از کیستها از نوع کیست اراکنویید هستند و اگر اثر فشاری بارزی نداشته باشند نیاز به عمل جراحی ندارند.بعضی از کیستها هم از نوع نئوپلاستیک هستند که عمل جراحی برای انها مد نظر قرار میگیرد..بعضی از کیستها هم عفونی یا انگلی هستند که درمان دارویی با یا بدون جراحی برای انها انجام میشود.بعضی اوقات نیز علایم ربطی به کیست ندارند که باید درمانهای دیگری صورت پذیرد.
در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ، محمد اطمینان بخش پرسیده :با سلام و تشکر استاد گرامی بنده دبیر بازنشسته 58 ساله پدرم و عمه ام الزایمر داشتن و علایم خفیف رو بنده دارم خواهشمند است راهنمای بفرمایید پاسخ داده شده :سلام. مطالعه.ورزش جسمی مرطب (حداقل سه بار در هفته.).استفاده از غذاهای سالم و کم چرب.زندگی کم استرس.انجام فعالیتهای فکری مثل حل کردن جدول و یاد گرفتن زبان خارجی.میتواند به شما کمک کند.همچنین میتواند به پزشک مغز و اعصاب مراجعه فرمایید تا تحت نظر باشید.یک اختلال حافظه خفیف نمیتواند الزاما نشانه الزایمر باشد.